+420 773 664 554

Telefonujte s CZISP a šetřete každou minutou

stačí mít pouze stálé připojení k internetu

Dostupnost služby

Služba Telefonního připojení je dostupná všude tam, kde je dostupné připojení k Internetu (např. se službou IPEX Internet). Abyste dosáhli zajištění kvality hlasových služeb v IP sítích srovnatelné s tradičními telefonními sítěmi, je nutné zajistit některé parametry IP sítě.

*) rychlost uvedena pro 1 hlasový kanál. V případě více souběžných hovorů je nutné zajistit adekvátně vyšší rychlost internetové přípojky.

Pro volání přes Internet nedoporučujeme tyto typy připojení: vytáčené připojení v síti GSM, komutované připojení (dial-up), GPRS/EDGE, CDMA, HSCSD, satelitní připojení, ADSL linka s rychlostí nižší než 512/128 kbps.

Virtuální ústředna iPBX

Virtuální ústředna iPBX umožňuje využít pokročilé telefonní funkce digitální telefonní ústředny v kombinaci se spolehlivými hlasovými službami, aniž byste museli investovat do pořízení fyzické telefonní ústředny a starat se o její chod a bezpečnost.

Komu je tato služba určena

Služba je vhodná pro menší pracovní skupiny, které nechtějí pořizovat vlastní ústřednu, ale zároveň chtějí využívat vyspělé funkce moderní telefonní ústředny.

nahoru

Pevné volání

Pevné volání je služba umožňující připojení telefonů nebo pobočkové telefonní ústředny (PBX) do všech veřejných pevných i mobilních telefonních sítí v ČR i v zahraničí. Služba Pevné volání obsahuje pevné hlasové služby (volání) včetně telefonních čísel.

Komu je tato služba určena

Pevné volání je služba určená především firmám a organizacím, případně také živnostníkům a malým podnikatelům, kteří hledají spolehlivé, ale přesto cenově výhodné pevné hlasové služby, například jako náhradu za nedostačující pevné linky (HTS, ISDN).

Zbavte se paušálů

Pevné volání je výjimečné absolutně bezpaušálovou cenovou politikou. Zatímco někteří jiní poskytovatelé telekomunikačních služeb účtují svým zákazníkům paušály za jednotlivé telefonní linky nebo čísla, se službou Pevné volání platíte pouze to, co skutečně provoláte. Spolehněte se.

Snižte náklady na volání

Pevné volání vám umožní snížit náklady na hlasové služby na minimum. Zákazníci, kteří se rozhodli využít této služby, dosahují ve srovnání s předchozím poskytovatelem hlasových služeb úspor v řádu desítek procent . Vyžádejte si u nás bezplatnou kalkulaci úspor. Součástí služby je volání na 1 milion telefonních čísel v ČR ZDARMA.*

*) telefonní čísla v síti a v partnerských sítích.

Vestavěná Antifraud pojistka

Služba Pevné volání je automaticky zajištěna proti zneužití vaší IP ústředny nebo IP telefonů k podvodným voláním na váš účet (tzv. telco-fraud). Antifraud pojistka je propracovaný bezpečnostní mechanismus, který významně eliminuje riziko vzniku telco-fraudu.

Vyberte si nová telefonní čísla nebo přeneste stávající do naší sítě

Součástí služby Pevné volání jsou telefonní čísla pro pevné linky. Na výběr máme ze všech krajů v ČR — vyberte si, která se vám budou líbit. Jestliže naopak chcete zachovat svá stávající telefonní čísla, jednoduše je přeneste do naší telefonní sítě. Je to snadné a bez výpadku.

Užijte si telefonování ve vysokém rozlišení

Služba Pevné volání vám poskytne jedinečný zvukový zážitek. S využitím koncových zařízení, která podporují telefonování ve vysokém rozlišení (označované jako HDSP™ společností Siemens™ a jako HD Voice™ společností Polycom™) uslyšíte v síti více než kdykoliv dříve.

nahoru

Virtuální fax

Virtuální fax je služba umožňující faxování i bez použití běžného faxového přístroje (například z počítače nebo z notebooku). VOIPEX Virtuální fax také výrazně snižuje vaše náklady na faxování a otevírá zcela novou dimenzi pohodlného faxování.

Komu je tato služba určena

VOIPEX Virtuální fax je služba určená především firmám a organizacím, případně také živnostníkům a malým podnikatelům, kteří hledají spolehlivou, ale přesto cenově výhodnou alternativu pevné faxové přípojky (HTS, ISDN), ať už z důvodu úspor nebo z jiných důvodů.

Objevte novou dimenzi faxování

Přestože službu VOIPEX Virtuální fax můžete využít pro připojení svého oblíbeného faxového přístroje, VOIPEX Virtuální fax otevírá zcela novou dimenzi faxování. K odeslání faxu už totiž nepotřebujete faxový přístroj – fax odešlete z jakékoliv aplikace ve svém počítači tak, jako kdybyste jej chtěli vytisknout (kliknutím na tlačítko „Tisk“). Došlé faxové zprávy už teď nemusíte vytahovat z faxového přístroje – se službou VOIPEX Virtuální fax je jednoduše naleznete přímo ve své e-mailové schránce jako běžný e-mail (s připojeným PDF souborem obsahujícím faxovou zprávu).

Snižte výdaje na faxování

VOIPEX Virtuální fax snižuje vaše výdaje na faxování na minimum. Nejenže je měsíční poplatek za tuto službu nesrovnatelně výhodnější než poplatek spojený s běžnou HTS, ISDN linkou vyhrazenou pro fax, ale rovněž sazby za přenos faxových zpráv jsou výrazně příznivější.

Vyberte si nová faxová čísla nebo přeneste stávající

Součástí služby VOIPEX Virtuální fax jsou faxová čísla pro pevné sítě. Na výběr máme ze všech krajů v ČR—vyberte si, která se vám budou líbit. Jestliže naopak chcete zachovat svá stávající faxová čísla, jednoduše je přeneste do naší telefonní sítě VOIPEX. Je to snadné a bez výpadku.

nahoru

Barevná čísla

Barevná čísla je služba umožňující zřízení a provoz telefonních čísel se sdílenými náklady (zelená čísla 800, bílá čísla 840/841/848 a modrá čísla 810/844/855) a telefonních čísel se zvláštními sazbami (žlutá čísla 900, duhová čísla 906 a čísla 909 se zvláštním tarifem). Vyberte si nové číslo, dokud je volné!

Komu je tato služba určena

VOIPEX Barevná čísla je služba určená zejména firmám a organizacím, případně také živnostníkům a malým podnikatelům, kteří chtějí být dostupní na jednom telefonním čísle, pro volajícího bezplatně anebo za sdílené náklady na volání.

Sdílejte náklady s volajícím

VOIPEX Barevná čísla se sdílenými náklady (zelená čísla 800, bílá čísla 840/841/848 a modrá čísla 810/844/855) umožní vašim zákazníkům a obchodním partnerům kontaktovat vás snadno a rychle na jednom telefonním čísle pro celou ČR buď bezplatně anebo se sdílenými náklady.

Inkasujte peníze od volajících

VOIPEX Barevná čísla ale nejsou jen čísla se sdílenými náklady. VOIPEX Barevná čísla jsou také čísla se zvláštními sazbami (žlutá čísla 900, duhová čísla 906 a čísla 909 se zvláštním tarifem). Tato čísla vám umožňují poskytovat zvlášť placené služby po telefonu, jako např. informační služby, poradenství a konzultace, zábavní služby, soutěže a loterie anebo služby pro dospělé. Služba VOIPEX Barevná čísla vám díky číslům se zvláštními sazbami umožní inkasovat peníze za všechna volání směrovaných vám jako volaným.

Vestavěná Antifraud pojistka

Služba VOIPEX Barevná čísla je automaticky zajištěna proti zneužití vaší IP ústředny nebo IP telefonů k podvodným voláním na váš účet (tzv. telco-fraud). Antifraud pojistka je propracovaný bezpečnostní mechanismus, který významně eliminuje riziko vzniku telco-fraudu.

Vyberte si nová telefonní čísla nebo přeneste stávající do naší sítě

Součástí služby VOIPEX Barevná čísla jsou vlastní telefonní čísla. Na výběr máte z čísel, která jsou u nás volná a okamžitě k dispozici — vyberte si, která se vám budou líbit. Současně pro vás můžeme zajistit jakékoliv neobsazené telefonní číslo přesně podle vašeho přání. Jestliže naopak chcete zachovat svá stávající telefonní čísla, jednoduše je přeneste do naší telefonní sítě VOIPEX. Je to snadné a bez výpadku.

Užijte si telefonování ve vysokém rozlišení

Služba VOIPEX Virtuální PBX vám poskytne jedinečný zvukový zážitek. S využitím koncových zařízení, která podporují telefonování ve vysokém rozlišení (označované jako HDSP™ společností Siemens™ a jako HD Voice™ společností Polycom™) uslyšíte v síti VOIPEX více než kdykoliv dříve.

nahoru

Internet pro firmy

Získejte naše spolehlivé připojení k Internetu s garantovanou kvalitou pro IP telefonii. Koncové zařízení dostanete zdarma v ceně služby.

nahoru

VOIP pro MS OCS/MS Lync

VOIP pro MS OCS/MS Lync je doplňková služba výhodného volání určená pro využití s produktem MS Lync™. Umožňuje na všechna čísla kdekoliv na světě a současně dovoluje přijímat příchozí volání do vaší firmy prostřednictvím produktů Microsoft™ pro sjednocenou komunikaci (UC).

Komu je tato služba určena

VOIPEX pro MS OCS/MS Lync je služba určená firmám a organizacím, které využívají produktů Microsoft™ pro sjednocenou komunikaci (UC), především MS Lync™*, a které přitom hledají cestu, jak tyto podnikové systémy připojit do veřejných telefonních sítí.

*) MS Lync™ dříve známý pod označením MS Office Communication Server™

Telefonování pro váš MS Lync™

Obohaťte díky službě VOIPEX pro MS OCS/MS Lync svoji podnikovou komunikační infrastrukturu o možnost výhodného volání do celého světa a možnost příjmu příchozích volání na svá firemní telefonní čísla prostřednictvím známého prostředí produktů Microsoft™.

Snižte náklady na volání

VOIPEX pro MS OCS/MS Lync vám umožní snížit náklady na hlasové služby na minimum. Zákazníci, kteří se rozhodli využít této služby, dosahují ve srovnání s předchozím poskytovatelem hlasových služeb úspor v řádu desítek procent . Vyžádejte si u nás bezplatnou kalkulaci úspor.*

*) přibližně 300 tis. telefonních čísel v síti VOIPEX a v partnerských sítích a přibližně 700 tis. telefonních čísel s registrovanou ENUM doménou.

Vestavěná Antifraud pojistka

Služba VOIPEX MS OCS/MS Lync je automaticky zajištěna proti zneužití vaší IP ústředny nebo IP telefonů k podvodným voláním na váš účet (tzv. telco-fraud). Antifraud pojistka je propracovaný bezpečnostní mechanismus, který významně eliminuje riziko vzniku telco-fraudu.

Vyberte si nová telefonní čísla nebo přeneste stávající do naší sítě

Součástí služby VOIPEX MS OCS/MS Lync jsou telefonní čísla pro pevné linky. Na výběr máme ze všech krajů v ČR — vyberte si, která se vám budou líbit. Jestliže naopak chcete zachovat svá stávající telefonní čísla, jednoduše je přeneste do naší telefonní sítě VOIPEX. Je to snadné a bez výpadku.

Užijte si telefonování ve vysokém rozlišení

Služba VOIPEX MS OCS/MS Lync vám poskytne jedinečný zvukový zážitek. S využitím koncových zařízení, která podporují telefonování ve vysokém rozlišení (označované jako HDSP™ společností Siemens™ a jako HD Voice™ společností Polycom™ uslyšíte v síti VOIPEX více než kdykoliv dříve.

nahoru