+420 773 664 554

Nechte Vaše internetové stránky vyniknout,

celé Vám je vytvoříme přímo na míru k Vaší největší spokojenosti!

Nabízíme Vám vytvoření nových webových stránek od grafického zpracování, nakódování, implementaci na redakční systém až po umístění na síť internet a následnému spravování jejich obsahu. Není důležité, zda se jedná stránky osobní, či menší až středně velké firemní prezentace, důležité je, že stránky zhotovené námi budou vždy graficky unikátní! E-shopy, portály a rozsáhlé firemní prezentace v současné době neprovádíme.

Grafický návrh webových stránek

Malíř poeta

Grafický návrh, nebo také webdesign představuje digitální identitu celé společnosti a podle nejrůznějších výzkumů více jak 50 % potencionálních zákazníků se nevrátí a nenakoupí na stránkách, které nevypadají po vizuální stránce nejlépe. Naštěstí toto se Vám s námi nemůže stát. Vytvoříme Vám grafický návrh přímo na míru k Vaší největší spokojenosti!

Kódování stránek a implementace redakčního systému

Kódování stránek

Po schváleném grafickém návrhu přijde na řadu tvrdá práce kodérova, to jest uvedení „pouhého obrázku“ do života. Vaše nové stránky kódujeme za pomocí nejnovějších standardů, jako je HTML 5 a CSS 3, proto vždy budeme o krok před ostatními. Po nakódování stránek je na základě Vašich požadavků dále implementovám oupen source redakční systém WordPress, tudíž neplatíte žádné poplatky za poskytnutí licence.

Zařízení hostingu a domény, správa webu

Správa webu

Pokud ještě své stránky nemáte, určitě oceníte možnost, že pro Vaše nové webovky rádi zařídíme hosting a doménu, na které budou následně stránky nahrány. Můžete také využít naší nabídky kompletní správy Vašeho webu. Od přidávání a formátování textů, aktualizací redakčního systému až po pravidelné zálohování celých stránek.

Orientační ceník služeb (ceny uvedeny bez DPH)
Služba Orientační cena
Grafický návrh – hlavní strana od 9 000 Kč
Grafický návrh – podstránka od 1 000 Kč
Kódování HTML a CSS, včetně základní SEO optimalizace – hlavní strana od 9 000 Kč
Kódování HTML a CSS, včetně základní SEO optimalizace – podstránka od 1 000 Kč
Návrh loga od 7 000 Kč
Vizitky od 1 500 Kč
Implementace a nastavení redakčního systému WordPress ZDARMA
Správa webových stránek od 600 Kč/měs
Hodinová sazba 600 Kč
Konzultace v místě u zákazníka 600 Kč/hod
Doprava 10 Kč/km

Pokud máte zájem o vytvoření nových stránek, doporučujeme osobní schůzku. Pokud preferujete online komunikaci, velice nám pomůžete tím, že nám v emailu sdělíte co nejvíce informací a představu o podobě Vaší nové prezentace.